خدمات روانشناسی و مشاوره تحصیلی برای استفاده عموم اعلام شد

۳۰ خرداد ۱۴۰۲ | ۰۸:۱۰ کد : ۵۹۸۵۵ تاپ خبر
خدمات روانشناسی و مشاوره تحصیلی برای استفاده عموم اعلام شد

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، مجموعه فعالیت‌های مرکز مشاوره و خدمات روان‌شناختی «جهت»، (وابسته به سازمان جهاد دانشگاهی تهران) برای همکاران جهادگر و خانواده‌های‌شان و استفاده عموم اعلام شد.

از خدمات مشاوره‌ای این مرکز تخصصی ارائه مشاوره در زمینه مسائل و مشکلات درسی و تحصیلی، ارائه مشاوره در زمینه اختلالات یادگیری، ارائه مشاوره در زمینه اختلالات شایع و پربسامد کودکی و نوجوانی (پرتحرکی و نقص توجه، اختلال سلوک، رفتار‌های مقابله‌ای و.)، ارائه مشاوره در زمینه انتخاب رشته و هدایت تحصیلی و شغلی و ارائه مشاوره در زمینه مشاوره درسی و برنامه‌ریزی کنکور است.

از دیگر خدمات مشاوره‌ای این مرکز خدمات تخصصی روانشناختی می‌توان به ارائه مشاوره در زمینه مسائل و مشکلات نوجوانی و اختلالات بزرگسالان، مشاوره پیش از ازدواج و مسائل زناشویی، ارائه مشاوره در زمینه مسائل خانوادگی، ارائه خدمات روانپزشکی، روانسنجی و انواع تست روانشناسی ، هوش، رغبت و ... اشاره کرد.

وزارت آموزش و پرورش، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت دادگستری، وزارت ورزش و جوانان، وزارتخانه‌های نیرو، نفت، صمت و دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح و ... از همکاران مرکز خدمات روانشناختی جهت (وابسته به سازمان جهاد دانشگاهی تهران) محسوب می‌شوند


نظر شما :